Promocje
Glebogryzarka VIKING HB 585
Glebogryzarka VIKING HB 585
3 079,00 zł 2 899,00 zł
szt.
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX
1 999,00 zł 1 929,00 zł
szt.
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 T
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 T
2 149,00 zł 2 099,00 zł
szt.
Producenci

Kosiarki akumulatorowe

Troszcząc się o swój trawnik, możesz również zadbać o środowisko naturalne. Wybierając nowoczesne rozwiązania z napędem elektrycznym, redukujesz ilość spalin. W ten sposób przyczyniasz się do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy ofertę kosiarek akumulatorowych AL-KO. Wykonanie poszczególnych elementów spełnia oczekiwania wymagających Klientów. Urządzenia te zapewniają komfortową i efektywną pracę.

Kosiarki akumulatorwowe Al-Ko Energy Flex

Linia produktów Energy Flex zaprojektowana została z wykorzystaniem dużej mocy ogniw litowo-jonowych. Ich parametry, wynoszące 36 V/4 Ah pozwalają na koszenie trawnika przez półtorej godziny. Wyposażone są w pojemne kosze, które wykonane zostały z wyjątkowo trwałego tworzywa. Korpus całego urządzenia ma nowoczesny design i aerodynamiczny kształt.
Na szczególną uwagę w tej grupie zasługuje kosiarka akumulatorowa AL-KO występująca pod nazwą Moweo. W naszym sklepie możesz kupić ten model ze stalową obudową z bardzo lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Waga całej kosiarki Energy Flex waha się od 17 do 30 kg. Jest ona łatwa w czyszczeniu i przechowywaniu. Ma regulowaną wysokość rączki, którą można złożyć na czas transportu. W zależności od wysokości trawnika można regulować zakres koszenia: centralnie, na jedno koło i na całą oś. Wystarczy użyć sześcio- lub siedmiostopniowej dźwigni, by ostrze kosiło na wysokość od 25 do 75 mm.

Lekkie kosiarki akumulatorwowe Al-Ko z linii Energy Flex

Najlżejszy model przeznaczony jest do koszenia powierzchni nieprzekraczającej 300 mkw. Obudowa w tego typu kosiarce akumulatorowej AL-KO wykonana jest z polipropylenu. Napęd elektryczny zasilany jest silnikiem wykorzystującym taką samą moc, jak w modelach o większej wadze. Kosz o pojemności 45 l ma bardzo praktyczny wskaźnik zapełnienia. W trakcie pracy można go odczepić i pokos wówczas będzie wyrzucany na ziemię.
Składana rączka i wyjmowany pojemnik na trawę umożliwiają kompaktowe przechowywanie i przewóz urządzenia. Bardzo przydatnym wyposażeniem jest klucz zabezpieczający kosiarkę przed jej przypadkowym uruchomieniem. Jej nieduże gabaryty sprawiają, że można ją bezproblemowo przewozić. Istotnym atutem modeli Energy Flex wagi lekkiej są duże koła, dzięki którym urządzenie może łatwo pokonywać nierówności terenu.

Kosiarki akumulatorowe solo by Al-Ko Power Flex

To najmocniejsze modele w grupie produktów dedykowanych do utrzymania wysokiej jakości trawników. Wyposażone są w silniki zasilane energią elektryczną czerpaną z ogniw Li-Ion o naprawdę dużej mocy sięgającej 42V/7,5 Ah. Napęd umożliwia koszenie obszarów o powierzchni 700 mkw. Kosiarki akumulatorowe AL-KO mają bardzo czytelny wyświetlacz LED, który informuje o poziomie naładowania ogniw.
Wyposażenie dodatkowe obejmuje osprzęt do mulczowania i wyrzutu bocznego trawy. Podobnie jak Energy Flex mają klucz bezpieczeństwa i regulowaną wysokość ustawienia ostrza. Przeznaczone są do użytku amatorskiego i półprofesjonalnego. W rodzinie Power Flex znajdują się modele Solo z sześciostopniową i regulowaną wysokością koszenia, która maksymalnie wynosi 80 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl