Promocje
Kosiarka spalinowa RM 3 RT
Kosiarka spalinowa RM 3 RT
2 569,00 zł 2 399,00 zł
szt.
Rozdrabniacz VIKING GE 140 L
Rozdrabniacz VIKING GE 140 L
1 369,00 zł 1 199,00 zł
szt.
Nowości
Myjka STIHL RE 170 PLUS
Myjka STIHL RE 170 PLUS
2 899,00 zł
szt.
Brelok do kluczy- drwal nowy
Brelok do kluczy- drwal nowy
7,90 zł
szt.
Kabura do GTA 26
Kabura do GTA 26
89,00 zł
szt.
Producenci

Kosy spalinowe Stihl

Firma ta jest zdecydowanym liderem rynku w branży związanej z dostarczaniem narzędzi do pielęgnacji ogrodów. Kosy spalinowe Stihl to synonim solidności, niezawodności i największej wydajności. Imponująca wytrzymałość i odporność na uszkodzenia sprawiają, że urządzenia te z powodzeniem można używać przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania żadnych napraw.

Wszystkie narzędzia cechuje ergonomiczność. Są one tak projektowane, by były łatwe w trzymaniu i umożliwiały wykonywanie pracy w sposób wygodny, a jednocześnie precyzyjny. Rękojeści dzięki ergonomicznym kształtom zapewniają pewny chwit. Z tego powodu każda kosa spalinowa Stihl jest bezpieczna. Wyeliminowane bowiem zostało ryzyko wyślizgnięcia się ich z ręki operatora, który zyskał pełną kontrolę nad maszyną. 
Wysoka moc silnika wpływa na praktyczne zastosowanie nie tylko w przypadku podcięcia trawnika, ale także w sytuacji, kiedy zajdzie potrzeba usunięcia gęstych zarośli i chwastów.

Kosy spalinowe do pielęgnacji zieleni wokół domu

Mówiąc o spalinowych kosach z fabryki Stihla, nie można także nie wspomnieć o ich ekonomiczności. Marka ta to gwarancja niskiej wartości spalania i dokładnego dozowania wlewu paliwa. Maszyny doskonale sprawdzają się zarówno przy wykonywaniu prac w ogrodzie, jak i profesjonalnej pielęgnacji zieleni na dużą skalę, np. na terenach leśnych czy w sadach. Przedsiębiorstwo słynie z oferowania modelów o różnorodnych parametrach. Dzięki temu każdy klient bez trudu dobierze idealnie dopasowany sprzęt do swojego zapotrzebowania. 

Lekkie kosy spalinowe Stihl

Jedną z grup wyrobów Stihla są lekkie kosy spalinowe. Są to urządzenia, które wykorzystują głowicę żyłkową jako narzędzie tnące. Ich moc nie przekracza wartości 1 KM, dlatego idealnie sprawdzą się przy łatwych pracach przydomowych, na działkach, w ogrodach. Przeznaczone są do pielęgnacji zieleni i utrzymania jej właściwego stanu. Nadają się zarówno do przycinania krzewów, jak i strzyżenia trawników. Ich cena jest atrakcyjna, co stanowi olbrzymią zaletę dla osób, które nie potrzebują dysponować wyjątkowo mocną, a tym samym droższą maszyną. Cecha, którą już przy pierwszym kontakcie doceni każdy użytkownik, to poręczność. Lekka kosa spalinowa Stihl nie wymaga nakładu dużej siły, nie męczy podczas wykonywania pracy, co przekłada się na jej szybkie wykonanie. 

Kosy spalinowe Stihl na duże obszary terenów zielonych

Duże obszary, na których występuje tzw. twarda trawa, małe drzewka, drobne krzewy i zarośla, wymagają stosowania jednostek napędowych o średniej mocy. Kosy spalinowe Stihl przeznaczone do pracy na rozległych terenach posiadają silniki o wartości od 1,2 KM do 2,7 KM. To znacznie większa moc niż w przypadku lekkich odpowiedników dedykowanych do zastosowania na terenach przydomowych. Taka siła umożliwia radzenie sobie z trudniejszymi zaroślami. Tego typu kosa spalinowa to już nie tylko maszyna do pielęgnacji zieleni, ale skuteczny przyrząd do oczyszczania przestrzeni. Idealnie sprawdza się jako wyposażenie profesjonalnej firmy świadczącej usługi związane z zachowaniem porządku w wielkich ogrodach, sadach czy na łąkach. Większość modeli wyposażona jest w głowice żyłkowe, ale można wybrać także te ze znacznie mocniejszą ząbkowaną tarczą wykonaną z metalu. Mimo wysokiej wydajności silnika narzędzia te wciąż są dość lekkie i zapewniają komfortową obsługę. Pełną kontrolę stwarza użytkownikowi oburęczny uchwyt, który przekłada się na mocne trzymanie. 

Mocne kosy spalinowe - najmocniejsze produkty Stihl dla profesjonalistów 

Wyjątkowo wysoka moc, sprawność najwyższego rzędu i przeprowadzanie pracy w trudnym terenie to cechy charakterystyczne urządzeń tej grupy. Silne kosy spalinowe Stihl potrafią ścinać największe gęstwiny zarośli złożonych z chaszczy, gałązek i plątaniny chwastów. Idealnie sprawdzą się także przy przerzedzaniu młodników. Mogą one posiadać głowice żyłkowe lub w przypadku najlepszych maszyn metalowe tarcze tnące. Znajdą one zastosowanie w sadach, lasach czy na wyjątkowo zapuszczonych łąkach. Są to urządzenia o potężnych silnikach, które mogą posiadać wartość od 1,9 KM do nawet 3,8 KM. Tak wydajne jednostki napędowe przekładają się na dość dużą wagę. Najcięższe sięgają ponad dziesięciu kilogramów, co wymaga już dysponowania pewnymi umiejętnościami i posiadania doświadczenia w obsłudze tego typu przyrządów. Wykonywanie czynności ułatwia jednak czterostopniowy system antywibracyjny. Mocna kosa spalinowa Stihl przeznaczona jest dla profesjonalistów. Najczęściej korzystają z niej pracownicy profesjonalnych przedsiębiorstw, ale znajduje ona zastosowanie także u sadowników czy rolników. 

Kosa spalinowa Stihl  FR 410 C-E Kosa spalinowa Stihl FR 410 C-E
Producent: STIHL
Cena: 3 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl  FS 120 Kosa spalinowa Stihl FS 120
Producent: STIHL
Cena: 1 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl  FS 311 Kosa spalinowa Stihl FS 311
Producent: STIHL
Cena: 2 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl  FS 490 C-EM Kosa spalinowa Stihl FS 490 C-EM
Producent: STIHL
Cena: 4 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl  FS 55 Kosa spalinowa Stihl FS 55
Producent: STIHL
Cena: 789,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 131 Kosa spalinowa Stihl FS 131
Producent: STIHL
Cena: 1 989,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 240 Kosa spalinowa Stihl FS 240
Producent: STIHL
Cena: 2 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 260 Kosa spalinowa Stihl FS 260
Producent: STIHL
Cena: 2 769,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 360 C-EM Kosa spalinowa Stihl FS 360 C-EM
Producent: STIHL
Cena: 3 279,00 zł
szt.
zobacz więcej
KOSA SPALINOWA STIHL FS 38 KOSA SPALINOWA STIHL FS 38
Producent: STIHL
Cena: 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 40 Kosa spalinowa Stihl FS 40
Producent: STIHL
Cena: 939,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 410 C-EM Kosa spalinowa Stihl FS 410 C-EM
Producent: STIHL
Cena: 3 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 460 C-EM Kosa spalinowa Stihl FS 460 C-EM
Producent: STIHL
Cena: 3 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 56 Kosa spalinowa Stihl FS 56
Producent: STIHL
Cena: 1 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 560 C-EM Kosa spalinowa Stihl FS 560 C-EM
Producent: STIHL
Cena: 5 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 70 C-E Kosa spalinowa Stihl FS 70 C-E
Producent: STIHL
Cena: 1 389,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kosa spalinowa Stihl FS 89 Kosa spalinowa Stihl FS 89
Producent: STIHL
Cena: 1 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl