Nowości
Obrotowy Wałek Szczotki STIHL
Obrotowy Wałek Szczotki STIHL

299,00 zł

szt.
Filtr powietrza STIHL
Filtr powietrza STIHL

24,50 zł

szt.
Nożyce HSA 40  zestaw 2 x AK 10 + AL 101
Nożyce HSA 40 zestaw 2 x AK 10 + AL 101

849,00 zł

szt.
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448.0 TX
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448.0 TX

1 999,00 zł

szt.
OSTRZA BASIC IMOW 9 SZT.
OSTRZA BASIC IMOW 9 SZT.

89,00 zł

szt.
ZESTAW INSTALACYJNY IMOW® 2 PLUS
ZESTAW INSTALACYJNY IMOW® 2 PLUS

1 449,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Kosiarki spalinowe AL-KO

Oferujemy Państwu szeroką gamę modeli kosiarek, które różnią się niektórymi parametrami decydującymi o możliwościach ich wykorzystania. Firma AL-KO znana jest jako wytwórca najlepszych na rynku narzędzi przeznaczonych do dokładnego strzyżenia trawników. Kosiarka spalinowa AL-KO to maszyna, która odznacza się precyzyjną pracą, której efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Asortyment cechuje olbrzymia wytrzymałość, niezawodność i bardzo niska awaryjność. Użytkownicy podkreślają przede wszystkim olbrzymią żywotność tych narzędzi. Kosiarki spalinowe AL-KO mogą pracować nawet kilkanaście lat bez konieczności przeprowadzania naprawy czy wymiany niektórych części eksploatacyjnych. Wytrzymałość obok profesjonalnego montażu i stosowania najlepszych podzespołów, wynika także z solidnej metalowej obudowy, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Na tym jednak nie kończy się lista ich zalet. To urządzenia zapewniające olbrzymią wygodę operatorowi. Ich właściwości jezdne stoją bowiem na bardzo wysokim poziomie. Duże koła i świetny mechanizm obrotowy sprawiają, że poruszanie nimi jest łatwe i niewymagające wkładania dużej siły w ten proces. Ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne przekładają się z kolei na idealną zwrotność. Komfort wynika także z obszernych pojemników na trawę, które redukują częstotliwość ich opróżniania. Znacznie przyspiesza to wykonywanie pracy. Najważniejsza jednak jest oczywiście jakość wykonywanych czynności. Kosiarka spalinowa AL-KO to przede wszystkim dokładność koszenia, która wręcz zachwyca. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego asymetrycznego korpusu pozwalającego na docieranie ostrzy tnących nawet do miejsc graniczących z krawędziami budynku. Duże uznanie wśród klientów ma także fakt posiadania regulacji wysokości koszenia.

Wszechstronne kosiarki AL-KO Classic do małych trawników 

W przypadku przydomowego zastosowania, nie zachodzi konieczność nabywania najpotężniejszych maszyn. Kosiarki spalinowe AL-KO występują także w formie mniejszych urządzeń, których cena jest wyjątkowo atrakcyjna, a mimo to jakość pracy przyniesie zadowalające efekty. Urządzenia występują w cenach od ok. 899 zł do 1400 zł. To przedział, który sprawia, że na dobry model może pozwolić sobie niemal każdy. Producent sygnuje tę grupę swoich artykułów jako Classic. Tego typu maszyny idealnie sprawdzą się do strzyżenia trawników o powierzchni do 800 m 2. W większości modeli występują pojemniki o pojemności 65 litrów, co stanowi w pełni wystarczający poziom, by w sposób wygodny zapanować nad przydomowym ogrodem. Precyzyjne strzyżenie, pełna kontrola podczas pracy i łatwe przesuwanie kosiarki oraz wieloletnia wytrzymałość to zalety, które zapewniają produkty z tej grupy. Narzędzia te bazują na jednostopniowym napędzie kół.

Ksiarki AL-KO Highline na powierzchnie do 18 arów

Większe tereny wymagają dysponowania już sprzętem o zwiększonej wydajności. Chodzi przede wszystkim o znaczne przyspieszenie pracy przy jednoczesnym zachowaniu precyzji strzyżenia. Kosiarka spalinowa AL-KO z typu określanego przez producenta jako Highline, to urządzenie nadające się do wykorzystania na powierzchni do 1800 m2. Olbrzymim usprawnieniem jest posiadanie systemu regulacji napędu kół. Umożliwia to dostosowywanie trybu działania do pojawiającej się potrzeby wynikającej np. z ukształtowania obszaru. Większość modeli posiada duże pojemniki na trawę o wartości 70 litrów oraz aż siedmiostopniową skalę regulowania wysokości strzyżenia. Stosowanie kosiarek spalinowych AL-KO z grupy Highline, wpłynie na przyjemność wykonywanej pracy nawet w przypadku dużych ogrodów. Jest to propozycja zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i firm. 

Profesjonalne spalinowe kosiarki SOLO by AL-KO dla zawodowców 

Najwyższą sprawność i wygodę obsługi zapewniają w pełni profesjonalne kosiarki AL-KO z grupy Solo. To artykuły przeznaczone do stosowania przez zawodowców, którzy czuwają nad właściwym stanem trawnika na wyjątkowo dużych terenach o powierzchni większej jak 1800 m2. Są one wyposażone w wyjątkowo mocne i niezawodne silniki. W niektórych modelach są to jednostki napędowe marki Honda. Maszyny cechuje szersza powierzchnia koszenia, która najczęściej wynosi 53 cm, co znacznie skraca czas potrzebny na wykonanie zaplanowanego zadania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl