Nowości
T-shirt "AXE"
T-shirt "AXE"
112,00 zł
szt.
Kamizelka
Kamizelka
257,00 zł
szt.
Poduszka do siedzenia
Poduszka do siedzenia
20,00 zł
szt.
Czapka "CHAINSAWS"
Czapka "CHAINSAWS"
93,00 zł
szt.
STIHL Pasek
STIHL Pasek
202,00 zł
szt.
Producenci

Odkurzacze Stihl

Komfort sprzątania domu i jego otoczenia zależy od jakości oraz wydajności urządzeń. W trakcie zakupów zwróć uwagę na moc i energooszczędność. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej klasy odkurzacze Stihl. Zostały one zaprojektowane z dużą dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Ich cechą wspólną jest estetyczna i wytrzymała obudowa oraz bardzo pojemne zbiorniki. Odkurzanie może odbywać się metodą na sucho oraz na mokro.

Z myślą o właścicielach domów i firmach dbających o tereny zielone sprzedajemy sprzęt do odkurzania ogrodów. Można go stosować jako przenośne dmuchawy do liści. Jest bardzo przydatny w trakcie jesiennych porządków i sprzątania podjazdu. Urządzenia są lekkie, poręczne i mają zintegrowany zaczep do przewodu elektrycznego.

Odkurzacze Stihl do czyszczenia na sucho

Produkty tej marki, dostępne w sprzedaży, są zgodne z obowiązującymi na terenie UE normami. Na wyposażeniu mają wydajne filtry z powłoką nano. Są one zdolne do wychwytywania pyłów powstających w wyniku szlifowania drewna i betonu. Filtr PTFE można myć wodą. Dlatego zalicza się go do rozwiązań ekonomicznych i przyjaznych środowisku.

Urządzenia tego typu dedykowane są do czyszczenia na sucho w zakładach stolarskich. Mogą być używane w warsztacie samochodowym, lakierniczym. Przydatne są również na halach produkcyjnych. Symbol "E" na obudowie oznacza, że można podłączyć odkurzacz Stihl bezpośrednio do elektronarzędzia. Wszystkie trociny i opiłki trafią do worka, a otoczenie pozostanie czyste.

Dużym plusem jest bezstopniowa regulacja siły ssania. Rura wykonana jest ze stali nierdzewnej i mocowana za pomocą wygodnej szybkozłączki. Wysoka jakość tych elementów sprawia, że sprzęt ten cieszy się niegasnącym zaufaniem użytkowników.

Odkurzacze Stihl do czyszczenia na mokro

Produkty dostępne w ofercie sklepu przeznaczone są m.in. dla firm zajmujących się sprzątaniem biur i mieszkań. Urządzenia do utrzymania czystości na większych powierzchniach muszą być wyjątkowo trwałe i wydajne. Dzięki firmie Sthil możesz kupić odkurzacze, które przeznaczone są do czyszczenia na mokro. Za ich pomocą możesz usuwać zabrudzenia z dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej.

Nowoczesna technologia pozwala na łatwą eliminację plam z błota, tłuszczu i kawy. Za pomocą perfekcyjnie działającego odkurzacza usuwane są z użyciem specjalnych środków piorących. Wśród akcesoriów znajdujących się na wyposażeniu znajdziesz praktyczną szczotkę Kombi. Za jej pomocą posprzątasz zarówno dywan, jak i gładką podłogę.

Uniwersalne zastosowanie odkurzaczy Stihl

Z myślą o rosnących potrzebach użytkowników urządzeń do sprzątania powstają hybrydy. Dzięki nim użytkownicy mogą zadbać o czystość w każdym pomieszczeniu. Stihl zajmuje się produkcją odkurzaczy, których można używać na sucho, mokro oraz w funkcji dmuchawy. Wyposażone są w złącze pozwalające na integrację z elektronarzędziami. Ich popularność jest wynikiem zapewnienia wysokiej jakości sprzedawanym produktom. Należy zwrócić uwagę na niski współczynnik awaryjności oraz dostęp do autoryzowanych serwisów.

Pod obudową kryją się nowoczesne rozwiązania gwarantujące ekonomiczną i wydajną pracę sprzętu. Zmywalne filtry wysokiej klasy doskonale sprawdzają się na budowach, lakierniach oraz w domach. Na szczególną uwagę zasługują podwójne systemy separacji kurzu. Są one dostępne w wielu modelach do odkurzania.

Odkurzacz SE 122 E Odkurzacz SE 122 E
Producent: STIHL
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SE 133 ME Odkurzacz SE 133 ME
Producent: STIHL
Cena: 2 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SE 62 Odkurzacz SE 62
Producent: STIHL
Cena: 519,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SE 62 E Odkurzacz SE 62 E
Producent: STIHL
Cena: 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SH 56 Odkurzacz SH 56
Producent: STIHL
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SH 86 Odkurzacz SH 86
Producent: STIHL
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SHE 71 Odkurzacz SHE 71
Producent: STIHL
Cena: 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SHE 81 Odkurzacz SHE 81
Producent: STIHL
Cena: 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl